+90 534 797 86 29
Umay Teknoloji

AVAX 730 OGS-HGS Otopark Sistemi Uzun Mesafe

AVAX 730 OGS-HGS Otopark Sistemi Uzun Mesafe

Uzak mesafeden OGS – HGS sistemi araç etiketlerini okuyabilen network tabanlı otopark giriş ve çıkış antenidir. %100 su geçirmez olup dış hava koşullarından etkilenmeden çalışır. Kullanımı oldukça basit olan bu anten araçların giriş ve çıkış yapacakları alanlara konumlandırılmaktadırlar. Araçların üzerinde yer alan etiketleri okuyarak araçların basit ve hızlı bir şekilde giriş ve çıkış yapmasını sağlayabilirsiniz. 

Otopark giriş ve çıkışlarını hızlı ve daha güvenli hale getirmek için tasarlanan otopark hgs geçiş sistemleri gittikçe önemini arttırmaktadır. Özellikle apartman, siteler ve işyeri otoparklarına saha önceden giriş ve çıkışına onay verdiğiniz araçların hızlı olarak geçiş yapmasını ve yabancı yahut ziyaretçi araçlarında kontrollü olarak geçiş yapmasını sağlayabilirsiniz.

Otomatik geçiş sistemini oluşturan üniteler; Otopark bariyeri, OGS – HGS otopark anteni, otomatik araç geçiş kontrol paneli, araç cam ve plaka etiketleri ve otopark giriş çıkış programıdır.

Otopark OGS ve HGS sistemi nasıl çalışır?

Otopark giriş ve çıkışlarına 50 metreye kadar okuma yapabilen UHF Antenler takılır. Geçişine izin verilecek araçlara da OGS / HGS sticker kâğıt yahut plastik etiketler verilir. Bu etiketler otopark araç geçiş kontrol programına plaka, araç ruhsat bilgileri, kat maliki bilgileri ve diğer detayları ile birlikte tanımlanır. Tanımlanan araç bilgileri, otopark geçiş kontrol paneline TCP/IP bağlantısı ile gönderilir.

Artık sistem kullanıma hazır olup, tanımlı etiket ile geçiş yapmak isteyen aracı otopark anteni görür ve otopark bariyerine tetik vererek aracın durmaya gerek kalmadan seri bir şekilde giriş yahut çıkış yapmasını sağlar. Tanımlı OGS HGS etiketine sahip olmayan yabancı yahut misafir araçları geçiş yapamazlar. Bu sistemi oluşturan ürünlerimizi aşağıdan inceleyebilir, firmamızı arayarak sizin için en uygun olan sistemin fiyat teklifini isteyebilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Marka / Model: AVAX 730 OGS HGS OTOPARK ANTENİ

Frekans: ISM 902~928MHZ (FCC), 920~925MHz (CHN) veya 867-870 MHz Avrupa Uyumlu FHSS veya Fix

RF Çıkış Gücü: 0~30dBm programla ayarlanabilir.

Haberleşme: TCP/IP, RS232, RS485, Wiegand26/34

Okuma Mesafesi: 0-50 m (UHF HGS/OGS etiketine bağlı olarak değişir)

Buzzer: Geçişlerde sesli uyarı verebilir.

Dahili Anten: Kazanç 12dbi

Besleme: DC +9v AC–DC Adaptör, 3A’dan az akım tüketimi

Protokol: ISO18000-6B, ISO18000-6C(EPC GEN2)

Ebatlar: 445mm×445mm×55mm

Ağırlık: 6 kg.

Çalışma Sıcaklığı: -60 ile +85 derece arasında sorunsuz. 

İlgili Aramalar: okuyucu anten, okuyucu anten fiyatları, otopark giriş antenleri fiyatları, anten fiyatları, bariyer anteni, bariyer sistemleri antenleri, ogs anteni, hgs anteni, araç etiketleri, etiket ile geçiş, araç etiketi ile geçiş, ogs antenleri fiyatları, hgs ogs anteni

Fotoğraf Galerisi

AVAX 730 OGS-HGS Otopark Sistemi Uzun Mesafe

AVAX 730 OGS-HGS Otopark Sistemi Uzun Mesafe

Bize Sorabilirsiniz
17 Ocak 2015
7.270 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN