0 534 797 86 29

Hakkımızda

  • Şirketimiz Elektronik ve Bilişim sektörünün  kuvvetle ihtiyaç duyduğu profesyonel çözümleri üretmek amacı ile 2002 yılında kurulmuştur.
    Umay teknoloji olarak elektronik  bilişim sektöründe büyük projeler ve başarılar ile bezenmiş gurur ve tecrübe dolu 17  yılı geride bırakmış ve geldiğimiz bugünde Umay Teknoloji  çatısı altında firmaların hemen hemen tüm elektronik ve bilişim ihtiyaçlarına cevap verecek çeşitlilikte profesyonel çözümleri barındıran geniş çaplı ve sağlam bir altyapıya ulaşmıştır.

Vizyonumuz

Kurumsal müşterilerini geleceğe hazırlamak, sürekli başarıyı tesis etmek üzere akılcı, yenilikçi, kuruma özel, dünya sınıfı iş çözümleri hizmeti sunan ve ulusal ekonomiye 

 yüksek katma değer yaratan bir firma olmaktır.

  • Ülkemizde hızla gelişen Bilişim Pazarının en iyi ve köklü firmalarından olmak
  • Ürün ve hizmet kalitesini öncelikli hedef olarak tanımlamak
  • İş konsantrasyonu ve Motivasyonunu en yüksek seviyede tutmak
  • Tutarlı ve Kaliteli ürün ve hizmet üreten markalara ürün portföyünde öncelikli yer verme

Misyonumuz

Geleceğe hazır olma, başarılarını sürekli kılma, paydaşlarına artan katma değer yaratma, daha verimli ve etkin iş yapma, doğru karar vermeyi hedefleyen kamu ve özel sektör müşterilerine yönetim sistemlerini geliştirmek üzere küresel ölçekte geçerli, akılcı ve güvenilir çözümler sunan bir firma olmaktır.

Gaziantep para sayma makinesi servisi

Gaziantep para sayma makinesi servisi, karışık para sayma, sahte para ayırt etme özelliklerine sahip olan para sayma makineleri farklı model ve markada olmaktadır. Ve bu makinelerin servis hizmetleri ancak uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde geri dönüşü oldukça zor durumlar ile karşılaşılması ne yazık ki mümkün olabilmektedir.   Servisler arasında güvenirlik olarak ilk sırada yer alan firmamız; umay teknoloji hızlı ve kesin çözüm ile müşterilerinin karşısına çıkmaktadır.

Tüm bu nedenlerden dolayıdır ki müşterilerimiz her daim Umay Teknolojiyi tercih etmektedir. Gaziantep para sayma  makinesi servisi, bu bölgede sunmuş olduğu geniş servis ağı sayesinde para sayma makinelerinde karşılaşılan tüm mağduriyetleri ortadan kaldırmayı hedeflemektedir.

Parasaymaservisi http://umayteknoloji.com.tr