0 534 797 86 29

Hitachi IH-110

Hitachi IH-110

Hitachi IH-110

Hitachi I-Hunter Serisinin En Yeni Üyesi olan Makinenin Üstün Özellikleri

IH-110 modeli geliştirilmiş CIS (contact image sensor)? leri sayesinde kullanıcılarına üstün bir teknoloji sunup, para tanıma ve saymada çığır açmıştır. Herhangi bir menü değişikliğine gerek kalmadan, tanıdığı paranın cinsini ayırt etmekte ve hangi ülke para birimin olduğunu algılamakla beraber, sayım anında ekranında ülke birimini göstererek sayımına devam edip başarılı ve eksiksiz bir şekilde sayım sonucunu göstermektedir.

HATASIZ SERİ NUMARASI KARŞILAŞTIRMA VE OKUMA
Çift CIS sensörleri sayesinde sayım anında saydığı banknotların her iki yönden seri numarasını alma özelliğiyle dikkat çeken modelimiz IH-110 , aldığı seri numarlarını anında ekranda gösterme, bilgisayara aktarma ve printerden döküm verme özelliğine sahiptir. Kullanıcı bu sayede, saydığı paranın kimden alındığını tarih ve saat olarak çıktı evrağı üzerine not düşerek kayıt altında kolaylıkla arşivleyebilir.

40 ÜLKE PARA BİRİMİNE KADAR ARTTIRILABİLİR GENİŞ HAFIZA
IH-110 modeli sınıfının en geliştirilmiş hafıza kapasitesine sahiptir ve menü içerisinde 40 ülke para birimini bulundurmakla beraber, 40 ülke parasını karışık sayarak toplam tutarlarını, sayım değerlerinin adedini ekranında göstermektedir.

PARA BİRİMİ SEÇMEYE SON VEREN GELİŞTİRİLMİŞ OTOMATİK PARA TANIMA SİSTEMİ
IH-110 modeli geliştirilmiş CIS (contact image sensor)? leri sayesinde kullanıcılarına üstün bir teknoloji sunup, para tanıma ve saymada çığır açmıştır. Herhangi bir menü değişikliğine gerek kalmadan, tanıdığı paranın cinsini ayırt etmekte ve hangi ülke para birimin olduğunu algılamakla beraber, sayım anında ekranında ülke birimini göstererek sayımına devam edip başarılı ve eksiksiz bir şekilde sayım sonucunu göstermektedir.

GELİŞTİRİLMİŞ LASTİK VE KAYIŞ SİSTEMLERİ SAYESİNDE PARA SIKIŞMASINA SON.
Özel olarak geliştirilmesinin yanı sıra İH-110 modeli, kusursuz bir mühendislik çalışmasıyla taşıyıcı kayış sistemlerini ve para kapma lastiklerini özel olarak tasarlanmasının sunduğu avantajlarıyla beraber para sıkışma gibi sayım esnasında kaybolan süre kayıplarının, yırtık para hasarlarının önüne geçerek kullanıcısına maliyetsiz, eksiksiz ve kusursuz bir sayım hizmeti sunmaktadır.

İŞLEVSELLİĞİYLE ÖNDE GELEN KOLAY KULLANIM SAĞLAYAN KULLANICI MENÜSÜ
Kullanıcısına kolay ve işlevsel bir menü içeriği sunan İH-110 tüm işlemlerini aynı ekran üzerinden yapılabilmesi için kullanım kolaylığı sağlamakla beraber, para modları, ilk para, deste, yön, yüz, karışık, tek para gibi modları kısayol olarak göstermektedir.

FİTNESS ÖZELLİĞİ
Uzun mühendislik çalışmaları sonucunda geliştirilen IH-110 içerisinde yer alan fitnes sensörleri sayesinde kirli, yırtık, katlı, kesik, delik, damgalı, lekeli gibi banknotların ayrılması için istenildiğinde kısayol menüsünden aktif ve kapalı hale getirilebilmektedir.

YÜKSEK HASSASİYETLİ DOKUNMATİK EKRAN

4.3 inçlik oldukça geniş ve yüksek dokunma hassasiyetli olan LCD ekranı sayesinde İH-110 kullanıcısa tek ekran üzerinden kolay kullanım sağlayabilen menü içeriklerinin yanı sıra büyük puntolu yazı karakterleri ile sayım sonucu kusursuz bir şekilde göstermekle beraber güvenlik kameralarında yapılan işlemler kolaylık takip edilebilmektedi

Tüm İhtiyaçlarınıza Cevap Vermek İçin Geliştirildi İleri Teknoloji,Yüksek Kaliteli,İnovatif Para Sayma Makinesi

Geniş Hafıza ve Karışık Otomatik Tanımalı Banknot Sayımı

40 ülke para birimine kadar arttırılabilir geniş hafıza Karışık ve otomatik tanımalı sayım ile para birimi seçmeye gerek kalmadan sayım yapabilme özelliği

Çift Kullanıcı Özelliği ve Uzaktan Güncelleme

İki farklı kullanıcı için, kolay kullanımlı ara yüz, tuş takımları ve panel Uzaktan denetim özelliği ile, güncelleme, sorun giderme ve yazılım yükleme

Daha Güçlü ve Hızlı Banknot Seri Numarası Tanıma

1.200 sayım hızı ile banknot seri numarası okuma özelliği

Etkili seri numarası karşılaştırma ve doğru sayım

Çalışma Verimliliği

Yüksek hızlı network bağlantısı

Network üzerinden yazılım güncelleme, sayım sonucu,

Banknot seri numarası ve banknot resmi transferi

Resim İşleme Teknolojisi

Tüm renklerle resim tanıma (RGB – IRR – VR – IRT ve Çift CIS Sensörü)

Gecikmesiz, hızlı işlem

İstikrarlı seri numarası okuma ve karşılaştırma

Kullanıcı Talepleri

İstenilen her hangi bir para birimi eklenebilir (Opsiyonel)

Sayım adeti ve toplam tutar gösteren harici müşteri ekranı (Opsiyonel)

Banknot seri numarası, toplam sayım vb sonuçları yazdırmak için termal printer (Opsiyonel)

Ürün Özellikleri

Teknik Özellikler

Sayım ve SahteTespit

Sensörleri  ÇİFT CIS, FUL RENK, FUL HAT MG, UV

Sayım Hızları

Kupür, karışık ve sahtetespitli sayım                              1.300    Banknot/DakikaSeri numarası okuma ve sayım                                       1.000    Banknot/DakikaSeri numarası karşılaştırma ve sayım                                800     Banknot/Dakika

Tepsi Kapasiteleri

Üst Tepsi               : 500 Adet Banknota

Alt Tepsi                : 200 Adet Banknot

Red Tepsisi           : 60 Adet Banknot

Fotoğraf Galerisi

Hitachi IH-110

17 Ocak 2015
2.576 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN