0 534 797 86 29

Julong JL-206

Julong JL-206

Julong JL-206

Kompakt Banknot Sayacı ve Fitness Sıralayıcısı

En gelişmiş güvenlik teknolojisiyle donatılmış JL206 serisi, Julong’un çok yönlü ürünüdür. Klasik bir banknot sayacı, değer sayacı veya kapsamlı fitness sıralayıcı olarak kullanılabilir. Çok sayıda işlevle donatılmış JL206, herhangi bir profesyonel ortamda parlar ve tüm gereksinimlerinizi karşılar.

Ürünlerimizin çeşitliliği, müşterilerimizin tüm isteklerini karşılamamıza ve bireyselleştirilmiş çözümler sunmamıza olanak tanır. Örneğin, yüksek tekrarlama doğruluğuna sahip (ECB düzenlemelerine bağlı kalarak) tamamen işlevsel bir uygunluk sıralayıcısı olan JL206F’yi seçebilirsiniz veya seçim, son teknoloji, kesintisiz bir değer sayacı olarak kullanılabilen JL206V’ye düşebilir ve ayrıca bir fitness sıralayıcısı olarak hizmet eder (bant tanıma olmadan). Yalnızca temel bir değer sayacı gerekiyorsa, JL206GV çok uygun maliyetli bir çözümü temsil eder.

USB üzerinden Hızlı Yükseltmeler

JL206 serisi ile makinelerinizi USB bellek ile 20 saniye içinde yükseltebilirsiniz. Hatta yüksek teknisyen maliyetleri ödemek zorunda kalmadan kendi tesisinizde kendiniz bile yapabilirsiniz. Hızlı ve kolay yazılım ve güvenlik özelliği güncellemeleri alarak makinelerinizin her zaman güncel ve harekete hazır olmasını sağlayın.

Yetenekler ve İşlevsellik

Çeşitli sensörler ve analiz süreçleri, her bir banknotun orijinallik ve uygunluk açısından kapsamlı bir şekilde kontrol edilmesini sağlıyor. Kirli veya kusurlu banknotlar ayıklanır ve ana cebe sadece uygun banknotlar gönderilir.

İki temaslı görüntü sensörü aracılığıyla çift taraflı tanıma ve dalga boyu analizi kombinasyonu, makinenin çeşitli güvenlik özelliklerini tam olarak tanımasını sağlar. Ultraviyoleden kızılötesine kadar farklı dalga boylarındaki ışık her notayı tarıyor. Değer, geometrik veriler, kalınlık ve güvenlik özellikleri gibi bilgiler dahili mikro işlemci tarafından analiz edilir ve kontrol edilir.

Manyetik özellikler, banknotun tüm yüzey alanında kontrol edilir ve benzersiz bir prosedür güvenlik ipliğinin kodunu çözer. JL206, banknotları geçmişte yalnızca büyük arka ofis sıralayıcıları tarafından elde edilebilen bir hassasiyet düzeyiyle inceler.

Kullanıcı dostu dokunmatik ekran, verileri kapsamlı ve net bir şekilde görüntüler ve gelişmiş kendi kendine teşhis yoluyla kullanıcıyı makinenin durumu hakkında bilgilendirir. Ekrandaki talimatları izleyerek, sıkışma veya arıza gibi olası durumlar kolayca giderilebilir.

 Polimer Banknotlar ile Deneyim

Dünyanın dört bir yanına yayılan 12 para biriminden oluşan portföyümüz sürekli olarak genişletilmektedir. Makinelerimiz, diğerlerinin yanı sıra Kanada Doları, İsrail Şekeli ve Hong Kong Doları’nı uzun yıllardır işlemekte ve her zaman harika sonuçlar vermiştir. Julong makineleri, polimer özellikleri ile yukarıda bahsedilen para birimlerini sorunsuz bir şekilde işleyebilmektedir.

Seri Numarası Tanıma

Çoklu CIS’li görüntü tanıma modülü, her bir banknotun bireysel seri numarasını tanıyabilir ve kodunu tamamen çözebilir. Seri numaralarını ağ üzerinden dahili veya harici olarak saklanan kara listelerle karşılaştırabilir ve kara listeye alınmış bir numara bulunduğunda operatöre haber verir. Bu, sahte parayı şube düzeyinde hemen durduracak ve yayılmasını büyük ölçüde engelleyecektir

Ürün Özellikleri

Teknik veri

ModlarDeğer-/Parça-Sayma, Uygunluk-SıralamaMezhep-/Yüz-/Yönlendirme-Sıralama
Cep Kapasiteleri500 Not (Besleyici)200 Nota (Ana Cep)100 Not (Cep Reddetme)
Tespit etmeKızılötesi, Güvenlik İpliği, UV, Manyetik Mürekkep, Mekanik Kalınlık 
HızSayma: 1400 Nota/Dk.
Sıralama: 1100 Nota/Dk.
Görüntülemek4,3” LCD Dokunmatik Ekran
ArayüzUSB, LAN, RS-232, Seri
Güç kaynağı220V ± %10, 50-60Hz
Boyutlar320 mm x 350 mm x 340 mm (UxGxY)
Ağırlık14kg / 16kg
Fotoğraf Galerisi

Julong JL-206

17 Ocak 2015
2.549 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN